Firemní grafika

Potřebujete vhodné logo? Logo se objeví na webové prezentaci a na vizitkách - to jsou základní materiály, které prezentují Vaši firmu nebo Vás samotné. A k prezentaci patří prezentační desky, reklamní materiály, hlavičkový papír, apod. 


1. Návrh loga 

Logo by mělo být dobře pochopitelné, mělo by být dobře čitelné při velkém zmenšení (reklamní předměty - propisovačky) a mělo by být souměrné při velkém zvětšení. Také by mělo dobře vypadat v černobílé verzi - to zaručí dobrý vzhled tištěných materiálů na černobílé tiskárně, a také takové logo může být snadno vytvarováno do podoby prostorového objektu - světelná reklama, apod. Přípravu loga podřídíme všem výše uvedeným aspektům.
 

Logo pro Aleše Jurnykla a jeho Hair atelier & Spa.

Logo mělo vyjádřit vazbu na osobní jméno, na kadeřnické služby a zároveň byl předpoklad, že logo bude uplatněno jako obchodní značka na obalových materiálech, na produktech, atd.
Další loga, která pochází z naší dílny ... (Relux Union, Design Arts a Fidem design jsou pouze návrhy)2. Vizitky 


Vizitka je důležitou součástí prezentace. Vizitka by měla být přehledná, měla by evokovat spojení s firmou, kterou prezentuje a velmi důležitá je i kvalita tisku, materiál a zpracování.  

3. Prezentační desky


Pokud potřebujete pro své aktivity používat standardní prezentační materiály, potom stojí za úvahu používání prezentačních desek, které povýší kvalitu vaší prezentace na vyšší úroveň při jakémkoliv jednání.